WWW.VSELEKTRO.EU

 Eshop byl přesunut na stránky:

WWW.VSELEKTRO.EU

Navštivte nový, přehledný web.

Naše cena:

Kategorie
Technická podpora 24hod.

+420 / 728 753 383
info@vselektro.eu

V případě poptávky, objednávky, nebo dotazu zanechte vzkaz:

Ověřeno zákazníky

 

 


Deramax-Bat - Ultrazvukový odpuzovač-plašič netopýrů

Odpuzovače - Plašiče » Ostatní

Deramax-Bat - Ultrazvukový odpuzovač-plašič netopýrů
Deramax-Bat - Ultrazvukový odpuzovač-plašič netopýrů
Deramax-Bat - Montáž
Deramax-Bat - Montáž
Cena s DPH:785.00 Kč

Kvalitní ultrazvukový odpuzovač netopýrů. Použití špičkových součástek a kvalitních materiálů spolu s výrobní technologií povrchové montáže součástek a několikanásobnou kontrolou kvality zajišťuje dlouhodobou životnost a spolehlivost tohoto typu plašiče netopýrů.

Využití odpuzovače‐plašiče Deramax‐Bat:
Deramax‐Bat je určen k využití jako odpuzovač‐plašič netopýrů. Generuje specifické ultrazvukové signály, které jsou pro netopýry velmi nepříjemné, protože působí rušivě a navíc nabourávají jejich echolokační systém, takže po krátkém čase chráněný prostor opouští a hledají si nové útočiště mimo prostor chráněný odpuzovačem. Generované ultrazvukové signály mají automatickou změnu kmitočtu v daném rozsahu, aby si netopýři na signál nezvykli a současně i automatickou změnu výkonu (náhlá změna výkonu), která přispívá k vyšší účinnosti tohoto typu odpuzovače.

Deramax‐Bat je určený pro ochranu vnitřních i venkovních prostor. Odpuzovač netopýry nezabíjí, ani nezraňuje, pouze vymezuje prostor ve kterém by se neměli pohybovat.

Komfort provozu plašiče Deramax‐Bat:
Deramax‐Bat pracuje v kmitočtové oblasti, která je pro člověka za hranicí slyšitelnosti, proto neruší a neobtěžuje své okolí nepříjemným hlukem. Vysoké kmitočty, z rozsahu na kterém zařízení pracuje, již člověk není schopen vnímat ani podprahově. Současně nemá tato plašička na kuny a hlodavce žádný negativní vliv na domácí, nebo hospodářská zvířata
jako jsou např. psi, kočky, koně, drůbež apod. Tento typ odpuzovače‐plašiče se běžně využívá i v prostorech s chovným ptactvem. Výjimka: V prostoru chráněném odpuzovačem Deramax‐klasik není vhodné chovat křečky, morčata, laboratorní myši a potkany.

Instalace a rozsah účinnosti plašiče Deramax‐Bat:
Instalace odpuzovače‐plašiče netopýrů spočívá jen v jeho umístění do prostoru určeného k ochraně a připojení napájecího zdroje, jinak pracuje zcela automaticky a není nutné žádné nastavování.

Rozsah účinnosti tohoto odpuzovače‐plašiče netopýrů, je při použití ve vnitřních prostorách dle členitosti prostor až do  500m2. Při použití ve venkovních prostorách je dosah až 21metrů v úhlu cca 90stupňů. Pozn.Díky speciální konstrukci  odpuzovače je úhel záběru vyzařovaného signálu ve vzdálenosti několika metrů od přístroje rozšířený až na 180stupňů. Ultrazvukový odpuzovač netopýrů Deramax‐Bat je možné použít ve vnitřních, i venkovních prostorách. Zařízení je odolné vůči vlhkosti, nicméně v případě využití ve venkovních prostorách je bezpodmínečně nutné chránit přístroj před přímým vlivem deště a sněhu.

Technické údaje odpuzovače‐plašiče Deramax‐Bat:
Napájení: Externí síťový stabilizovaný zdroj 12V ss. (Není součástí dodávky)
Průměrný příkon: 2W (náklady na měsíční provoz = pouze cca 10Kč)
Dosah ve venkovních prostorách: až 40metrů. Úhel záběru 140stupňů (180stupňů)
Okolní teplota: ‐20C až +60C
Rozměry: 105x60x40mm (s montážními úchyty)
Hmotnost: 0,068kg
VYROBENO V ČR!

Napájecí zdroj pro produkty deramax - KOUPIT ZDE -

Proč koupit právě odpuzovač‐plašič netopýrů Deramax‐Bat?
Deramax‐Bat je kvalitní ultrazvukový odpuzovač netopýrů, který generuje intenzivní ultrazvukové signály se specifickým  tvarem a rozsahem kmitočtů. Jedná se o výkonné zařízení určené k vymezení pohybu netopýrů v rámci chráněného prostoru.

Jedná se skutečně o Český produkt?
Odpuzovač‐plašič Deramax‐Bat je vyráběný ve shodě s normou ČSN EN ISO 9001:2001 a to fyzicky na území ČR. Výroba  odpuzovače Deramax‐Bat je řešena také s ohledem na životní prostředí a možnost snadné recyklace. Součástí prohlášení o  shodě je i deklarace RoHS kompatibility, kterou dodržujeme a která vylučuje použití olovnatých a jiných toxických  materiálů. K celkovému environmentálnímu chování patří samozřejmě i korektní odvod recyklačních poplatků a zapojení  do systému zpětného odběru a využití obalů.